Pliszka - inżyniering przeciwpożarowy

Budownictwo

produkty

Gaśnica GH-2x na środek czysty FE-36

Gaśnica GH-2x to podręczne urządzenie gaśnicze oparte na gazie FE-36TM (zamiennik halonu), przeznaczone do bezpiecznego i skutecznego gaszenia pożarów w pomieszczeniach wypełnionych czułą elektroniką oraz przedmiotami wrażliwymi na wilgoć i zapylenie. Jest idealnym dodatkowym zabezpieczeniem przeciwpożarowym serwerowni, skarbców, archiwów, muzeów, bibliotek, laboratoriów czy pomieszczeń biurowych.

Nowoczesny środek gaśniczy, jakim jest gaz FE-36TM, w żadnym stopniu nie zagraża ludziom ani środowisku. Użycie GH-2x nie grozi odmrożeniem rąk i zwarciem układów elektronicznych, co może mieć miejsce w przypadku niewłaściwego korzystania z gaśnicy śniegowej (CO2). Gaz FE-36TM, w przeciwieństwie do proszku z gaśnic proszkowych, w żadnym stopniu nie utrudnia ewakuacji, a po użyciu odparowuje pozostawiając suchą i czystą powierzchnię.

Gaśnica GH-2x zapewnia skuteczne i bezpieczne gaszenie w zakresie temperatur od -20°C do +60°C. Jest poręczna i prosta w obsłudze. Dostarczamy ją zawsze z wieszakiem i tabliczką: „Do gaszenia sprzętu komputerowego”.

Jako jedyna gaśnica na gaz FE-36TM posiada świadectwo dopuszczenia CNBOP.

Zapytaj o produkt
 
powrót do serwisu głównego