Pliszka - inżyniering przeciwpożarowy

Budownictwo

O firmie

Firma PLISZKA powstała w 1989 roku. Ponad 30-letnie doświadczenie i wiele zrealizowanych inwestycji sprawiły, że cieszymy się opinią eksperta w zakresie inżynieringu przeciwpożarowego. Jako lider w swojej branży nie ustajemy w poszukiwaniu nowych rozwiązań z zakresu ochrony przeciwpożarowej, optymalnie dostosowanych do Państwa potrzeb.

Nasze systemy przeciwpożarowe potrafimy zaprojektować dla różnorodnych obiektów przemysłowych oraz użyteczności publicznej, jak centra handlowe, obiekty sportowo-rekreacyjne, szpitale, hotele, urzędy, a także budynków mieszkalnych.

Realizujemy bierne i czynne zabezpieczenia przeciwpożarowe, zawsze zgodnie z najnowszymi technologiami, aktualnymi przepisami prawnymi oraz zgłaszanym przez Państwa zapotrzebowaniem. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania zarówno dla inwestycji w stanie surowym, w tym zabezpieczenia konstrukcji stalowych czy przepusty ogniowe, jak i obiektów budowlanych w stanie zamkniętym, m.in. stałe urządzenia gaśnicze i systemy sygnalizacji pożaru. W ramach wykonywanych usług opracowujemy instrukcje bezpieczeństwa pożarowego, plany ewakuacyjne i wszelkie pozostałe wymagane prawem dokumenty. Zadbamy również o przeprowadzenie odbioru inwestycji budowlanej przez uprawnione instytucje, a w trakcie użytkowania budynku zrealizujemy dla Państwa prace konserwacyjne i remontowe na najwyższym poziomie.

Z naszych usług korzystają takie instytucje jak Telewizja Polska S.A., Narodowy Bank Polski, sieci Auchan i Rossmann, PZU S.A., Samsung Electronics, elektrownie grupy TAURON Wytwarzanie S.A. i wiele innych.

Nasz zespół liczy ponad 80 osób - wysokiej klasy specjalistów w swojej dziedzinie. Posiadane przez nas zaplecze techniczne i logistyczne pozwala sprawnie realizować usługi na terenie całego kraju, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Zapraszamy do współpracy!

powrót do serwisu głównego