Pliszka - inżyniering przeciwpożarowy

Elektronika

O firmie

Firma PLISZKA powstała w 1989 roku. Ponad 30-letnie doświadczenie i wiele zrealizowanych inwestycji sprawiły, że cieszymy się opinią eksperta w zakresie inżynieringu przeciwpożarowego. Jako lider w swojej branży nie ustajemy w poszukiwaniu nowych rozwiązań z zakresu ochrony przeciwpożarowej, optymalnie dostosowanych do Państwa potrzeb.

Posiadamy systemy gaśnicze zaprojektowane specjalnie dla zabezpieczenia przed ogniem cennych danych, zgromadzonych na serwerach, w centrach teleinformatycznych i centrach przetwarzania danych. Nasze rozwiązania, poza ochroną przeciwpożarową, zapewniają pełną sprawność sprzętu elektronicznego w trakcie i po zakończeniu akcji gaśniczej. Skorzystało z nich wiele firm i instytucji, m.in. Państwowa Akademia Nauk, Resortowe Centrum Zarządzania Sieciami i Usługami Teleinformatycznymi, Państwowa Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A., Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku, hala widowiskowo-sportowa Ergo Arena oraz wiele innych.

Nasz zespół liczy ponad 80 osób - wysokiej klasy specjalistów w swojej dziedzinie. Dzięki wysokiej jakości prac ekip serwisowych i montażowych oraz sprawnej obsłudze biurowej, zapewniamy terminową i profesjonalną realizację powierzonych zleceń. Nasze zaplecze techniczne i logistyczne pozwala sprawnie realizować usługi na terenie całego kraju, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Zapraszamy do współpracy!

powrót do serwisu głównego