Pliszka - inżyniering przeciwpożarowy

Firma

Aktualności

Graliśmy dla WOŚP!

Mierząc nasz udział w 21. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poziomem wypełnienia orkiestrowej puszki lub zużyciem gaśnic do pokazów gaszenia ognia, to 13 stycznia byliśmy jednym z popularniejszych stoisk na Targu Węglowym w Gdańsku. Na zakończenie imprezy do puszki w naszym namiocie datek dla WOŚP ledwo się mieścił, a śniegowych gaśnic zużyliśmy w sumie tyle, co do ugaszenia ponad 1600 litrów ropy lub piętrowego biurowca.

Nasze stoisko odwiedzały całe rodziny. Symulator pożaru gasili mali i duzi, w tym m.in. oficer Straży Granicznej, i każdy chciał dostać Dyplom Małego Strażaka. W konkursach wiedzy przeciwpożarowej zwycięzców nagrodziliśmy sprayami gaśniczymi. Maluchy chętnie przymierzały plecaki gaśnicze, by zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Odwiedzający z uwagą oglądali klip z przykładami różnych pożarów i akcjami gaśniczymi. Pokazywaliśmy i objaśnialiśmy sposoby działania różnych systemów gaśniczych, m.in. Mobilnych Centrów Pianowych, a policjantom zaprezentowaliśmy Automatyczną Linię Samogaszącą na gaz FE-36TM.

Najważniejsze jednak, że pomogliśmy zebrać fundusze na ratowanie życia dzieci i godną opiekę medyczną seniorów. W skarbonce naszego wolontariusza sztabowcy doliczyli się blisko 800 zł. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także przekazane przez nas na licytację spray'e gaśnicze. Osiągały wartość 50-60 zł za sztukę. W sumie uzbieraliśmy dla WOŚP ponad tysiąc złotych. Wszystkim datkowiczom serdecznie dziękujemy i zapraszamy do odnalezienia się w galerii zdjęć z naszego stoiska! Siema!

Znajdź konkretne rozwiązania dla Twojej branży:
Budownictwo Transport lądowy Transport morski Elektronika