Pliszka - inżyniering przeciwpożarowy

Firma

Aktualności

Konferencja dla projektantów budowlanych i przedstawicieli towarzystw ubezpieczeniowych

Najnowsze trendy w projektowaniu zabezpieczeń przeciwpożarowych w biurowcach i obiektach przemysłowych, systemów gaśniczych i przeciwwybuchowych maszyn oraz nowości w instalacjach tryskaczowych i oznakowaniu ewakuacyjnym będziemy przedstawiać podczas ogólnopolskiej konferencji, która odbędzie się w dniach 24-25 października 2013 roku w Hotelu Kawallo koło Płocka.

Konferencja pt.: „Zwiększanie konkurencyjności projektów dzięki wsparciu ekspertów z branży przeciwpożarowej” przeznaczona jest dla projektantów budowlanych oraz przedstawicieli towarzystw ubezpieczeniowych. Podczas dwóch dni odbędzie się seria wykładów poświęconych m.in. najnowszym technologiom i rozwiązaniom w zakresie automatycznych i półautomatycznych systemów gaśniczych. Prelegenci zaprezentują nowości w zabezpieczeniach przeciwwybuchowych dla maszyn, urządzeń i przestrzeni zgodnie z dyrektywami Maszynową i Atex, w systemach mgłowych i tryskaczowych oraz fotoluminescencyjnych systemach ewakuacji. Program konferencji obejmuje również zajęcia praktyczne, m.in. demonstracje gaszenia wraz z krótkim szkoleniem oraz pokazy oznakowania ewakuacyjnego w ciemni.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w konferencji zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami zamieszczonymi w Zaproszeniu oraz wysłania na adres: marketing@pliszka.pl wypełnionego Formularza zgłoszeniowego. Na zgłoszenia czekamy do 15 października.

Organizatorami konferencji są: PLISZKA Inżyniering Przeciwpożarowy, Top-Design Chwaszczyno oraz Victaulic. Patronat medialny nad imprezą objął serwis branżowy muratorplus.pl.

Znajdź konkretne rozwiązania dla Twojej branży:
Budownictwo Transport lądowy Transport morski Elektronika