Pliszka - inżyniering przeciwpożarowy

Transport morski

O firmie

Firma PLISZKA powstała w 1989 roku. Od początku wyznaczamy najwyższe standardy w obszarze ochrony przeciwpożarowej na lądzie i morzu. Naszym celem jest maksymalizacja bezpieczeństwa pożarowego przy zachowaniu najwyższej troski o środowisko naturalne. Jako lider w zakresie inżynieringu przeciwpożarowego nie ustajemy w poszukiwaniu nowych rozwiązań z zakresu ochrony przeciwpożarowej, optymalnie dostosowanych do Państwa potrzeb.

Od 15 lat wykonujemy zabezpieczenia przeciwpożarowe na statkach i innych jednostkach pływających. Realizujemy najwyższej jakości serwis systemów gaśniczych oraz pełen zakres usług związanych z projektowaniem i montażem nowych instalacji. Wykonujemy przeglądy, konserwacje i naprawy wszystkich typów podręcznego sprzętu gaśniczego i ratunkowego oraz dostarczamy nowe produkty. Dzięki wysokiej jakości prac ekip serwisowych i montażowych oraz sprawnej obsłudze biurowej, zapewniamy terminową i profesjonalną realizację usług.

Nasz zespół liczy ponad 80 osób - wysokiej klasy specjalistów w swojej dziedzinie. Specjalnie wydzielona Sekcja Morska skupia specjalistów od obsługi rynku morskiego. Nasze usługi dla branży morskiej realizujemy w oparciu o Świadectwo Uznania Stacji Atestacji wydane przez Urząd Morski w Gdyni oraz świadectwa uznania większości światowych towarzystw klasyfikacyjnych.

Nasze zaplecze techniczne i logistyczne pozwala sprawnie realizować usługi 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Zapraszamy do współpracy!

powrót do serwisu głównego