Pliszka - inżyniering przeciwpożarowy

Firma

Aktualności

Nasze zabezpieczenia przeciwpożarowe na TRAKO 2013

Podczas 10. Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2013 w Gdańsku można było zobaczyć nasze nowoczesne systemy i zabezpieczenia przeciwpożarowe dedykowane dla transportu szynowego i infrastruktury kolejowej.

W tym roku zaprezentowaliśmy się na targach nietypowo. Zamiast standardowego boksu ustawiliśmy wspólnie z firmą Newal (producent konstrukcji aluminiowych) kontener kolejowy z zamontowanym Stałym Urządzeniem Gaśniczym na czysty środek gaśniczy - gaz FE-36™. Dzięki temu mogliśmy zaprezentować działanie systemu gaśniczego dla rozdzielni elektrycznych i szaf sterowniczych w praktyce.

Dodatkowo pokazywaliśmy funkcjonowanie Aktywnej Linii Samogaszącej - automatycznego systemu do zabezpieczeń pulpitów sterowniczych kabin maszynistów i komór silnikowych. Codzienne pokazy gaszenia gromadziły duże ilości przedstawicieli branży kolejowej, uczestniczących w TRAKO 2013.

Na naszym stoisku można było również zapoznać się z zaletami ognioochronnej zaprawy tynkarskiej Wermikulit, przeznaczonej do zabezpieczenia konstrukcji betonowych i stalowych, oraz uzyskać szczegółowe informacje na temat podręcznych urządzeń gaśniczych - sprayu i gaśnicy GH-2x na środek czysty FE-36™.

Branżowe targi odbyły się w dniach 24-27 września. Kolejna edycja TRAKO za 2 lata.

Znajdź konkretne rozwiązania dla Twojej branży:
Budownictwo Transport lądowy Transport morski Elektronika