Pliszka - inżyniering przeciwpożarowy

Firma

Aktualności

PLISZKA na targach InnoTrans w Berlinie

W dniach 18-21 września wzięliśmy udział w Międzynarodowych Targach InnoTrans 2012 w Berlinie, nawiększych targach branży kolejowej na świecie. W tegorocznej edycji udział wzięło ponad 2500 wystawców z całego świata, a liczba odwiedzających znacznie przekroczyła 100 tysięcy osób.

Nasze produkty prezentowaliśmy na wspólnym stoisku z amerykańskim koncernem DuPont - światowym liderem w produkcji i dystrybucji innowacyjnych środków chemicznych. DuPont jest producentem gazów FE-36TM i FM-200®, niezwykle skutecznych i w pełni bezpiecznych zamienników halonu, które wykorzystujemy w naszych systemach gaśniczych SUG PLISZKA na FE-36TM, SIEX na FM-200®, ALS czy FK-RACK.

Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem odwiedzających, wśród których były m.in. delegacje z Japonii, Chin, Turcji czy Izraela. Wszyscy odwiedzający z dużym skupieniem przyglądali się przeprowadzanym przez nas kilka razy w ciągu dnia pokazom gaszenia pożaru włączonego sprzętu komputerowego. Przedstawiciele niemieckich firm dużą uwagę zwracali również na gaśnicę GH-2x na środek czysty FE-36TM. Na rynku niemieckim, podobnie jak w Polsce, nie ma produktu o podobnych właściwościach i tak wysokiej skuteczności.

Znajdź konkretne rozwiązania dla Twojej branży:
Budownictwo Transport lądowy Transport morski Elektronika