Pliszka - inżyniering przeciwpożarowy

Firma

Aktualności

TRAKO 2013 - zapraszamy na nasze stoisko

Na Międzynarodowych Targach Kolejowych TRAKO w Gdańsku już po raz 10 spotkają się najważniejsi gracze branży transportu szynowego. Poza debatami i seminariami o rozwoju systemów transportowych i infrastruktury, odbędą się prezentacje rozwiązań technologicznych dla tego sektora. Nasza firma zaprezentuje nowoczesne systemy i zabezpieczenia przeciwpożarowe.

Na dosyć nietypowym stoisku - jego część będzie stanowił kontener kolejowy - zaprezentujemy m.in. Stałe Urządzenia Gaśnicze na czyste środki gaśnicze - gazy FE-36™ i FM-200®. Z powodzeniem są one stosowane do zabezpieczania urządzeń komputerowych, telekomunikacyjnych i sterowania ruchem kolejowym.

Przeprowadzimy pokazy gaszenia Aktywną Linią Samogaszącą, którą można montować w pulpitach sterowniczych kabin maszynistów oraz komorach silnikowych. Prezentować będziemy również działanie podręcznych urządzeń gaśniczych (spray, gaśnica GH-2x) oraz pokażemy zabezpieczenia konstrukcji betonowych i stalowych ognioochronną zaprawą Wermikulit.

Urozmaiceniem naszej oferty będą produkty firmy NEWAL - nowoczesne kontenery aluminiowe oraz maszty antenowe do szybkiego montażu.

Targi TRAKO 2013 odbędą w dniach 24-27 września na terenie Centrum Wystawienniczo-Kongresowego AmberExpo w Gdańsku. Zapraszamy na nasze stoisko TZ02 (teren zielony przy hali A) w każdy dzień imprezy, w godzinach 10-17. Nasi eksperci odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące zabezpieczeń przeciwpożarowych dla transportu szynowego.

Znajdź konkretne rozwiązania dla Twojej branży:
Budownictwo Transport lądowy Transport morski Elektronika