Pliszka - inżyniering przeciwpożarowy

Transport lądowy

O firmie

Firma PLISZKA powstała w 1989 roku. Ponad 30-letnie doświadczenie i wiele zrealizowanych inwestycji sprawiły, że cieszymy się opinią eksperta w zakresie inżynieringu przeciwpożarowego. Jako lider w swojej branży nie ustajemy w poszukiwaniu nowych rozwiązań z zakresu ochrony przeciwpożarowej, optymalnie dostosowanych do Państwa potrzeb.

W swojej ofercie posiadamy rozwiązania przeciwpożarowe dedykowane dla transportu lądowego. Dysponujemy zaawansowanymi systemami przeciwpożarowymi, chroniącymi pojazdy szynowe i samochodowe, a także całą infrastrukturę towarzyszącą, jak dworce, nastawnie kolejowe, transformatory, zakłady produkcyjne i serwisowe.

Do wysokiej jakości produktów i profesjonalizmu naszych usług przekonało się wiele firm i instytucji, zarówno produkujących pojazdy, jak i z nich korzystających, m.in.: AMZ Kutno Sp. z o.o., MAN Truck & Bus AG, PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o., Metro Warszawskie Sp. z o.o., PKS Gdańsk-Oliwa, Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdańsku i wielu innych.

Nasz zespół liczy ponad 80 osób - wysokiej klasy specjalistów w swojej dziedzinie. Posiadane przez nas zaplecze techniczne i logistyczne pozwala sprawnie realizować usługi na terenie całego kraju, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Zapraszamy do współpracy!

powrót do serwisu głównego