Pliszka - inżyniering przeciwpożarowy

Firma

Aktualności

Wyniki badania wizerunku naszej marki

Pragniemy podzielić się z Państwem wynikami badania wizerunku naszej marki. W badaniu przeprowadzonym w sierpniu i wrześniu br. wzięło udział 300 osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo przeciwpożarowe w firmach i instytucjach różnych branż. 

Wyniki badania są dla nas miłą nagrodą za codzienną pracę i zaangażowanie w jak najlepszą realizację zleceń naszych Klientów. Jednoznacznie wskazują one na bardzo pozytywny wizerunek naszej marki w świadomości Klientów. Cenią oni szczególnie nasz profesjonalizm, rzetelność oraz wysoką jakość naszych produktów i usług. Postrzegają naszą markę jako nowoczesną i godną zaufania. Ponad 88% ankietowanych oceniło współpracę z nami dobrze lub bardzo dobrze. Co jest warte podkreślenia, na to pytanie nie pojawiły się żadne odpowiedzi negatywne! Ponadto ponad 65% badanych poleciłoby naszą firmę innym podmiotom.

Mamy nadzieję, że wyniki badania zachęcą Państwa do współpracy z naszą firmą. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby w przyszłości również Państwo tylko pozytywnie oceniali współpracę z nami.

Znajdź konkretne rozwiązania dla Twojej branży:
Budownictwo Transport lądowy Transport morski Elektronika